Klimeček - Nebe a peklo

Kombinovaná technika na dřevu, 40x40 cm. Signováno vpravo dole Klimeček 96. Nerámováno.

Klimeček
23726. Nebe a peklo
Dražba ukončena:31.10.2018 22:11:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 300 Kč