Klaudie Švrčková - Když má ji

Akryl na plátně 50x40 cm. Signováno vpravo dole Klaudie Švrčková. Nerámováno.

o autorovi: 1998

94699. Když má ji
Dražba ukončena:31.05.2023 22:11:27
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč