K.Franta,J.Kočí,J.Kolínská,M.Albich a další - Soubor 8 kreseb

Kresby, od 40x58 cm do 9x17 cm. Všechny signovány. 5x rám, pasparta, sklo, 2x rám,sklo, 1x rámováno.

Pozn.: 1x rozbité sklo, 3x rám poškozen.

K.Franta,J.Kočí,J.Kolínská,M.Albich a další
50503. Soubor 8 kreseb
Dražba ukončena:15.10.2020 21:18:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč