Olej na plátně, 90x62 cm. Signováno vlevo dole K. Gaťaříková 1974. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 109 cm
o autorovi: Malířka, absolventka AVU, žákyně Vratislava Nechleby.