Karlovy Vary, 2. pol. 19. století - Dekorativní vázička

Porcelán, celková výška 28 cm. Značeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

95458. Dekorativní vázička
Dražba ukončena:21.05.2023 20:07:15
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč