Karl Tuček - Zámecké zátiší

Olej na plátně, 70x102 cm. Signováno vpravo dole K. Tuček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889 - 1952
Rakouský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 47 000 Kč

Karl Tuček
65079. Zámecké zátiší
Dražba ukončena:30.09.2021 20:20:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč