Olej na plátně, 70x102 cm. Signováno vpravo dole K. Tuček. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1889 - 1952 Rakouský malíř. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 47 000 Kč