Olej na plátně, 69x55 cm. Signováno vlevo dole K. Tuček. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.
o autorovi: 1889 - 1952 Rakouský malíř. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 47 000 Kč