Olej na desce, 44x74 cm. Signováno vpravo dole Zem 05. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.
o autorovi: 1950
Narodil se v Praze. Formálně výtvarně vzdělán není, malování se ale aktivně věnuje od dětství. Ve své tvrobě se zaměřuje hlavně na sci-fi a fantasy ilustrace a v neposlední řadě na železniční tématiku, obzvlášť z období páry. Ilustruje novodobé pokračování komiksových Rychlých šípů.