Karel Vaňura - Zátiší s lahví

Kombinovaná technika na papíře, 29x40 cm. Signováno vpravo dole Vaňura 66. Rám, pasparta.

Stav: Rám mírně poškozen, papír v krji mírně poškozen.

Nejdelší strana: 56 cm

Karel Vaňura
114261. Zátiší s lahví
Zbývá:10 dnů, 2 hodin
Konec dražby:25.04.2024 20:38:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 100 Kč

3 100 Kč 02.04.2024 13:01:59 12709
3 000 Kč 29.03.2024 1:12:46 2752