Karel Toman, Emílie Tomanová - Konvolut 2 grafických listů - Královský šašek a Páv na stromě

Nejdelší strana: 36 cm

Litografie a lept, 17x11 cm a 11x9 cm. Oba signovány tužkou. Pasparty, skla.

Karel Toman, Emílie Tomanová
88614. Konvolut 2 grafických listů - Královský šašek a Páv na stromě
Dražba ukončena:22.01.2023 20:55:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč