Karel Šafář

67102. Náchodský zámek

popis: Olej na kartonu, 30x60 cm. Signováno vlevo dole K. Šafář. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1938-2016

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

zbývá: 7 dnů, 13 hodin

konec dražby: 27.10.2021 20:05:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

Předmět ještě nebyl dražen