Karel Oberthor - Zaříkávač koní

Litografie, 27x29 cm. Signováno dole uprostřed tužkou K. Oberthor 73. Autorský tisk. Pasparta.

o autorovi: 1921 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

Karel Oberthor
68087. Zaříkávač koní
Dražba ukončena:10.11.2021 22:08:22
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč