Olej na plátně, 66x53 cm. Signováno vpravo dole Karel Líbal 1935. Rámováno.
Stav: Rám i malba mírně poškozeny.
Nejdelší strana: 76 cm
o autorovi: 1899-1946 Český výtvarník, spoluautor opony divadla v Červeném Kostelci.