Karel Kolaczek, Franta Anýž

60842. Akt

popis: Bronz, výčka 25 cm. Celková výška s mramorovým podstavcem 29 cm. Značeno K. Kolaczek a Franta Anýž.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 30.06.2021 22:14:19

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 14 000 Kč