Olej na plátně. 65x136 cm. Signováno vpravo dole Knížák. Rámováno.
Stav: Rám i malba mírně poškozeny.
Pozn.: Majitel získal dílo přímo od autora.
o autorovi: Otec českého výtvarníka,hudebníka a performera Milana Knížáka.