Olej na kartonu, 70x90 cm. Signováno vlevo dole K.Beneš. Rám. Pozn.: Rám poškozen. V rámu stopy po neaktivním červotoči.
o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 500 Kč