Nejdelší strana: 57 cm
2x litografie a 1x lept. Rozměr od 21x25 cm do 29x41 cm. Signovány tužkou. 2x pasparta, sklo. 1x rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Mírně poškozeno.