Karel Beneš, 2x signatura nečitelná - Konvolut 3 grafických prací

Nejdelší strana: 57 cm

2x litografie a 1x lept. Rozměr od 21x25 cm do 29x41 cm. Signovány tužkou. 2x pasparta, sklo. 1x rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Karel Beneš, 2x signatura nečitelná
104455. Konvolut 3 grafických prací
Dražba ukončena:08.10.2023 21:36:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč