Kamo - Mužská tvář

Kombinovaná technika, 40x28 cm. Signováno vpravo dole Kamo. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 52 cm

74995. Mužská tvář
Dražba ukončena:27.03.2022 21:34:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč