Kamil Lhoták

67347. Vzducholoď (Odila čili cesta do Lourd)

popis: Litografie, 9x7 cm. Signováno vpravo dole tužkou Kamil Lhoták. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

dražba ukončena: 28.10.2021 21:10:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 300 Kč