K. Tůma - Na rybníce

Olej na kartonu, 40x50 cm. Signováno vpravo dole Tůma. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Zezadu záruční list.

K. Tůma
66998. Na rybníce
Dražba ukončena:10.10.2021 20:22:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč