K. Langer

62786. Vítám Vás

popis: Dřevoryt, 16x38 cm. Značeno v tisku K. Langer 71. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 11.08.2021 20:12:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo