Kombinovaná technika, 20x14 cm. Signováno vlevo dole J. Koller. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám i pasparta mírně poškozeny.
Nejdelší strana: 32 cm
o autorovi: 1939 – 2007
Slovenský malíř, konceptuální umělec. Studoval na Škole uměleckého průmyslu v Bratislavě u prof. Jána Želibského. Patřil k předním představitelům slovenské výtvarné avantgardy 60. – 70. let, založil sdružení Nová vážnosť.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 290 000 Kč