Akvarel, 32x22 cm. Signováno vpravo dole J. Höppner 89. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 52 cm
o autorovi: 1839 – 1893 Německý ilustrátor a akvarelista.