Kombinovaná technika, 66x100 cm. Signováno vpravo dole Julian Bray. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 139 cm
o autorovi: 1965 Anglický malíř a ilustrátor.