Julia Sábová

63198. Venkovská usedlost

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 25x34 cm. Signováno vpravo dole Sábová. Rámováno.

dražba ukončena: 01.08.2021 20:23:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

nebylo vydraženo