Julia Sábová

304324. Mořský příboj

popis: Olej na kartonu, 38x54 cm. Signováno vpravo dole Sábová. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 06.04.2020 20:06:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 06.04.2020 19:22:45 219
500 Kč 05.04.2020 23:06:41 5734