Jules Dupré - Selský dvůr

Olej na plátně, 56x74 cm. Signováno vzadu na blind rámu J. Dupré. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 87 cm

Jules Dupré
115491. Selský dvůr
Dražba ukončena:29.05.2024 20:48:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč