Josef Vaic, Jaroslav Skrbek - Konvolut 2 Pragensií - Václavské náměstí a Pohled na Karlův most a Pražský hrad

Lepty, 28x36 cm a 30x42 cm. Signovány tužkou. Rámovány, zaskleny. Pozn.: Mírně poškozeno. 1x sklo prasklé.

Josef Vaic, Jaroslav Skrbek
85940. Konvolut 2 Pragensií - Václavské náměstí a Pohled na Karlův most a Pražský hrad
Dražba ukončena:30.10.2022 20:38:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč