1. Muž s knihou - Dřevoryt, 11,7x5,8 cm. Signováno vpravo dole tužkou J. Váchal. Paspartováno.
2. Zdání - Suchá jehla, 11x16,5 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jan Souček. Volný list.
3. Krajina s domky - Litografie, 16x20 cm. Signováno dole uprostřed tužkou L. Dostál. Volný list.
4. Tulipán - Ocelorytina, 18x11,5 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jiří Švengsbír. Paspartováno.
5. Malý psíček - Linořez, 17x10 cm. Signováno vlevo dole Seydl. Paspartováno.
6. Sloup Nejsvětější Trojice v Olomouci - Linoryt, 13x14,5 cm. Signováno dole uprostřed tužkou J. Krejčová. Paspartováno.
7. Ptáček - Linoryt, 13,3x9,7 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Jaroslav Šváb 78. Paspartováno.