Josef Süssmeier - YOS - Das Matterhorn

Akvarel, 42x36 cm. Signováno vlevo dole Yos München. Rám, sklo.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: (1897-1971)

Josef Süssmeier - YOS
67185. Das Matterhorn
Dražba ukončena:27.10.2021 21:34:31
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč