Josef Sekyra - Noční město

Olej na překližce, 42x117 cm. Signováno vlevo nahoře Sekyra. Nerámováno.

Nejdelší strana: 117 cm

o autorovi: 1942 – 2004
Malíř, sklářský výtvarník. Studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově. Zabýval se kresbou a malbou v expresivním stylu. Byl členem Volného sdružení pražských výtvarníků, s nimiž vystavoval. Jeho práce jsou zastoupeny ve sbírkách Alšovy jihočeské galerie a hojně v zahraničí (Itálie, Španělsko, Německo, Mexiko, Brazílie).

velký formát
123424. Noční město
Zbývá:9 dnů, 6 hodin
Konec dražby:25.09.2024 20:23:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč