Josef Saska

304361. Chalupa

popis: Olej na plátně, 55x65 cm. Signováno vpravo dole J. Saska 80. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 08.04.2020 20:13:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 03.04.2020 10:02:35 766