Josef Rektor

65433. Vesnice pod kopci

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 17x25 cm. Signováno vpravo dole Rektor. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 19.09.2021 20:37:58

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 19.09.2021 20:32:58 7265