Josef Rada, Bechyně - Akt

Patinovaná keramika výška: 63 cm. Značeno.

Stav: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1880 – 1914
Sochař, člen SVU Mánes, autor busty Mikoláše Alše v Praze 4 (z r. 1914).

Josef Rada, Bechyně
76430. Akt
Dražba ukončena:11.05.2022 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč