Josef Písecký - Moře

Olej na plátně fixováném na kartonu, 26x31 cm Signováno vpravo dole J. Písecký. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 45 cm

o autorovi: 1878, Kroměříž - 1954, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 135 000 Kč.

top posouzeno znalcem
111438. Moře
Zbývá:3 dnů, 15 hodin
Konec dražby:28.02.2024 21:54:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:6 000 Kč