Josef Písecký - Moře

Olej na plátně fixováném na kartonu, 26x31 cm Signováno vpravo dole J. Písecký. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 45 cm

o autorovi: 1878, Kroměříž - 1954, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 135 000 Kč.

vydraženo top posouzeno znalcem
111438. Moře
Dražba ukončena:28.02.2024 21:54:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč