Josef Navrátil - napodobitel - Portrét dívky

Akvarel, 12x10 cm. Signováno vpravo dole Jos. Navrátil. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Josef Navrátil - napodobitel
46278. Portrét dívky
Dražba ukončena:24.06.2020 21:05:48
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč