Josef Multrus - Růže ve váze

Olej na plátně fixováném na kartonu, 50x40 cm. Signováno vpravo dole Multrus. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1898, Praha - 1957, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
87836. Růže ve váze
Dražba ukončena:15.12.2022 21:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč