Josef Multrus

60668. Na saních

popis: Olej na kartonu, 30x35 cm. Signováno vlevo dole Multrus. Rámováno.

o autorovi: 1898, Praha - 1957, Praha
Studoval UMPRUM v Praze (prof. Jar. Benda), poté žák AVU (1919-1923, prof. Nechleba). Studijní cesty do Jugoslávie a Itálie. Věnoval se krajinomalbě a figurální tvorbě. Jeho náměty byla nejčastěji společnost a rodinný život. Zachycoval městské ulice, pražské periferie a také lidi při práci.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

zbývá: 8 dnů, 7 hodin

konec dražby: 30.06.2021 19:02:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 500 Kč

aktuální cena: 6 000 Kč