Josef Kropáč

65450. Myslivec na obchůzce

popis: Olej na kartonu, 23x24 cm. Signováno vlevo dole Jos. Kropáč. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Kladně roku 1899. Studoval malbu u prof. Kysely. Ve své tvorbě se věnoval hlavně figurálním námětům, ornamentálním kompozicím a také restaurátorství.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25 000 Kč.

dražba ukončena: 19.09.2021 20:53:59

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč

1 100 Kč 19.09.2021 20:48:59 7265
1 000 Kč 08.09.2021 17:02:40 7237