Josef Kousal - Kytice

Olej na plátně, 55x40 cm. Signováno vpravo dole Kousal 54. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 55 cm

o autorovi: Malíř, pedagog. Studoval na AVU v Praze u profesorů Loukoty a Švabinského. Od r. 1939 byl profesorem na Škole umění ve Zlíně, SUPŠ v Uherském Hradišti a Pedagogickém institutu v Gotwaldově. Byl členem Bloku moravských umělců v Brně a SČVU, vystavoval na Zlínských salonech.

74135. Kytice
Dražba ukončena:06.03.2022 20:29:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč