Olej na plátně, 55x40 cm. Signováno vpravo dole Kousal 54. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 55 cm
o autorovi: Malíř, pedagog. Studoval na AVU v Praze u profesorů Loukoty a Švabinského. Od r. 1939 byl profesorem na Škole umění ve Zlíně, SUPŠ v Uherském Hradišti a Pedagogickém institutu v Gotwaldově. Byl členem Bloku moravských umělců v Brně a SČVU, vystavoval na Zlínských salonech.