Josef Jiří Kameníček

62321. Krojované dívky

popis: Olej na kartonu, 30x40 cm. Signováno vpravo dole H. Lískovec. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 28.07.2021 19:48:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 6 500 Kč