Olej na kartonu, 32x39 cm. Signováno vlevo dole J. Jelínek. Rám, sklo.
Nejdelší strana: 48 cm
o autorovi: 3. prosince 1871 Čimelice – 20. srpna 1945 Turnov
Akademický malíř, sochař, loutkář a pedagog.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.