Josef Jelínek

69765. Postavy u jezírka

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 34x46 cm. Signováno vpravo dole J. Jelínek. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 3. prosince 1871 Čimelice – 20. srpna 1945 Turnov

Akademický malíř, sochař, loutkář a pedagog.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

zbývá: 5 dnů, 6 hodin

konec dražby: 05.12.2021 20:23:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 200 Kč