Olej na kartonu, 49x39 cm, 51x38 cm. Signovány J Jelínek 1928 a 1937. Nerámováno.
Stav: Malba mírně poškozena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
o autorovi: 3. prosince 1871 Čimelice – 20. srpna 1945 Turnov
Akademický malíř, sochař, loutkář a pedagog.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.