Olej na plátně, 55x73 cm. Signováno vpravo dole J. Jaroš. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 84 cm
o autorovi: 1909 - ?
Malíř. Studoval na AVU v Praze u J. Obrovského a u J. Loukoty. Působil jako středoškolský profesor v Kutné Hoře.