Josef Hübner

67114. Portrét afrického chlapce

popis: Olej na kartonu, 40x32 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Vzadu přípis Josef Hübner.

zbývá: 7 dnů, 14 hodin

konec dražby: 27.10.2021 20:17:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč

1 000 Kč limit (08.10.2021 17:58:53) 8848