Josef Holub (nar. 1895)

65427. Železný most

popis: Olej na kartonu, 40x60 cm. Signováno vlevo dole J. Holub. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: nar. 1895

Studoval na École des Beaux Arts v Paříži.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

dražba ukončena: 19.09.2021 20:27:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč

1 000 Kč 17.09.2021 13:41:33 6680