Olej na kartonu, 40x60 cm. Signováno vlevo dole J. Holub. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: nar. 1895 Studoval na École des Beaux Arts v Paříži. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč