Josef Ferdinand Benesch - Dominikánské náměstí v Brně

Akvatinta, 17x20 cm. Signováno vpravo dole v desce i tužkou J. F. Benesch 29. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Josef Ferdinand Benesch
61348. Dominikánské náměstí v Brně
Dražba ukončena:14.07.2021 22:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč