Josef Dubiel von LeRach - Flauer Lesbos

Olej na plátně, 30x24 cm. Signováno vpravo dole Josef Dubiel von Lerach. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1951

doporučujeme
87479. Flauer Lesbos
Zbývá:1 dnů, 19 hodin
Konec dražby:04.12.2022 20:05:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 23.11.2022 23:21:57 2590