Josef Boháč Heřmanský , Jan Trefný - Konvolut 8 prací

Akvarel na ručním papíře, od 101x67 cm do 30x44 cm. Signovány 7x Jos. Boháč H., 1x Jan Trefný. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Josef Boháč Heřmanský , Jan Trefný
84264. Konvolut 8 prací
Dražba ukončena:12.10.2022 21:13:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 000 Kč